Neden Sistemlak? Sistemlak olarak Web Site Tasarımı, Seo Hizmeti, Logo Tasarımı ve Bilgisayar Yazılımı geliştirirken Analiz Yapar, Geliştirme ve Destek sağlarız.

Geliştirdiğimiz özgün bir yazılım olan Sistemlak Emlak Programını örnek vermek istiyoruz. Uzun zamandır ofis programlarına, Müşteri ve Emlak kayıtlarınızı oluşturuyor olabilirsiniz. Ama unutmamanız gereken önemli bir bilgi için parantez açmak doğru olur;

Pek çok Ofis Programının gerçek kullanım amacı Bilgilerinizi Barındırmak için değil; Tablo oluşturmak, Bir Takım Hesaplamalar Yapmak veya Raporlar Almak içindir.

SistEmlak Stabil, Dengeli, Hızlı Çalışır

Yada sadece yazılı notlar alarak tüm işlerinizi organize ediyor da olabilirsiniz. Yine uyarmamız gerekir ki sizin için son derece önemli olan Müşteri ve Emlak Bilgilerini not kağıtlarına ve defterlerine yazarak, eksik veya yanlış bilgi kayıtları oluşturma riski taşıyorsunuz.

Sistemlak Hatalı ve Eksik Kayıtlar İçin Sizi Uyarır

Ayrıca Emlak ve Müşteri Bilgilerine ihtiyacınız olduğunda ve notlarınıza göz atmak istediğinizde daha fazla zaman harcarsınız. Kayıp olmaları veya yıpranmış olmalarından dolayı okuyamamanız da söz konusu.

Sistemlak Hızlı Listeler ve Otomatik Arşivler

Daha önce birtakım programlar kullanmayı denediniz. Ama hiçbiri sizin günlük işlerinizi gerçekten kolaylaştırmadı. Aksine karmaşık yapıları sizin daha fazla zaman ve enerji harcamanıza sebep olmuşta olabilir.

Sistemlak Kullanımı Pratiktir

Aylık ve yıllık sürekli ödeme yapılması yani üyelik zorunluluğu, kullanım süresi için, ödeme tutarı için taahhüt verme zorunluluğu olması. Yüksek maliyetler yansıtıyor olabilir.

Emlak Programında Üyelik Yoktur

Artık tüm bunları bir kenara bırakma zamanı sizce de gelmedi mi?

Sistemlak Emlak Programı ile hiç bir bilgisayar kullanımı bilgisine sahip olmadan, kolay ve hızlı tüm Müşteri ve Emlak kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Emlak Programı Kullanmak Kolay ve Pratiktir

İşlerinizi daha kolay bir hale getirmeniz artık Sistemlak Emlak Programı ile mümkün. Böylelikle diğer faaliyetlerinize ve daha da önemlisi kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Sistemlak Web Tasarım ve Yazılım Hizmetlerinin hazırlamış olduğu Emlak Programının en büyük amaçlarından bir tanesi, gayrimenkul danışmalarının yapmış oldukları çalışmaların doğru Müşteriye ve doğru Zamanda yapılmasında katkı sağlamak Sistemlak Emlak Programının en önem verdiği felsefe noktasıdır.

İşte bu noktada Sistemlak Müşteri ve Emlak Programı avantajları, müşteri ile olan ilişkilerin analizi ve yorumu, çalışma performansının en üst düzeye çıkması Neden Sistemlak Emlak Programı  kullanmalıyım sorusuna cevap vermektedir.