Açık hava yaşamının pozitif enerjisi rahatlatıcı ev tasarımı ile insanları yenilenmeye teşvik ediyor.

Sakin yaşam tarzına ve sıcak havaya bağlanmanıza yardımcı olan bir ev kim istemez? Modern  tasarımda başarılı mimarlar, Kanada’da bulunan bir ev için bu harika projeyi gerçekleştirdiler.

rahatlatıcı ev tasarımı

Kompozisyonun çağdaş sadeliği

Dış mekanlar arasında serbest akış, davetli bir şekilde uzaktaki su kütlesine bakan ahşap güverte terasına bakan, evi çevreleyen nehir çakılları ve sofistike modern iç düzenlemeleri yansıtan havuzlar, rahat ve huzurlu bir ev ortamı yaratıyor.

rahatlatıcı ev tasarımı

Kullanılan malzeme paleti, yaratılan mimari konfigürasyonlar ve mekansal ilişkiler modern sahil evinin havasını yeniden yaratmayı hedefliyor.

rahatlatıcı ev tasarımı

Tüm detay görünümleri oldukça basit, esnek ve kolay tasarlanmış. Ana yaşam alanları arasındaki açık zemin bağlantısı, sütunsuz sürgülü kapılar boyunca terasa doğru uzanıyor.

rahatlatıcı ev tasarımı

Şık ve çok popüler bir modern tasarım seçeneği ve yemek masası setinin basit tasarımı, hava durumuna ve konuk sayısına bağlı olarak farklı konumlarda esnek bir şekilde düzenlenebilir.

rahatlatıcı ev tasarımı
rahatlatıcı ev tasarımı

Yumuşak oturma köşesi, ahşap kaplamanın saflığı ve siyah ve beyaz sıva duvarlarının değişimi arasında sıcak ve renkli bir nokta yaratır.

rahatlatıcı ev tasarımı

Dokusal zenginlik, rahat ve basit şekiller ve renkli aksanlar modern bir ortamda rahatlamaya davet ediyor.

rahatlatıcı ev tasarımı

Ahşap özel tasarım yapılar, kütüphane rafları, mutfak adası tabanı veya hatta cephenin ahşap kafes panelleri gibi, ev kompozisyonuna özel bir çekicilik ve akılda kalan karakter kazandırır.

rahatlatıcı ev tasarımı

Modaya uygun siyah duvarlar (ana banyo dekorunu kaplayan zarif siyah fayanslar dahil), tasarım kompozisyonuna etkileyici bir vurgu ve görsel bir tutturma sağlar.

rahatlatıcı ev tasarımı

Doğal nehir yataklarının yanılsamasını yansıtan yansıtma havuzları ve açık havada pişirmek için kullanılan cömert avlu alanı, dış doğa ile ev bağlantısını güçlendirir.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.