Seo Hizmeti (Search Engine Optimization), Kurumsal Firmaların, Kişisel Web Sitelerin ve E-Ticaret Sitelerinin internet üzerinden, bilinirliğini veya gelir artırmasına yönelik yapılan arama motoru optimizasyon işlemlerine denir.

Arama motoru optimizasyon hizmetini, Google, Yandex, Bing arama motorlarına yönelik yapmaktayız. Yaptığımız profesyonel Arama Motoru Optimizasyon çalışmalar ile web sitenizin, anahtar kelimelerinde 1. Sayfa da görüntülenmesi için düzenlemeler, ayarlar ve içerikler oluşturuyoruz.

Seo Hizmeti

Seo Hizmeti

Başarılı Seo hizmeti için ilk adım, web sitenin yayınlanacağı sektör ve anahtar kelimeleri doğru analiz etmek ile başlar. Bir web sitesinin arama motorlarına olan uygunluğu, site yapısını doğru oluşturması, hedef kelimelerin doğru seçilmesi ve uygulanması, özgün içerik ve görsellerle desteklenmesi gerekmektedir.

Seo Analizi

Herhangi bir web sitesinin arama motorlarındaki konumunu geliştirmek için birden fazla metot ve strateji bulunmaktadır. Bu yüzden bu yöntemleri iyi uygulamak aynı zamanda iyi bir analiz gerektirir. Bunun için rakiplerin neler yaptığını izlemek, eksikliklerini görüp avantaja çevirmek, onların etkili yöntemlerini uyarlamak yine SEO hizmeti veren kişi ve firmaların bilmesi gereken önemli bir konudur.

Seo Hizmeti seçilen anahtar kelimelere göre, Site içi SEO çalışmaları, Organik dış SEO çalışmalarıSosyal medya imlemeleri ve özel blog çalışmaları ile sitenizin güncel ve değerli bir yapıya kavuşturmayı kapsamaktadır. Bu işlemler doğru olarak yapıldığında Google, Yandex ve Bing gibi Arama Motorlarının ilk sayfalarında web sitesinin yerini alması çok uzun zaman almayacaktır.

Profesyonel Google Seo

Seo Başarısında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genel olarak insanların SEO ile ilgili düştüğü en büyük yanılgılardan biri zamandır. Her web sitesi tasarımı için başarılı bir arama motoru konumu belki de uzun süreler içerisinde elde edilebilmektedir. Buna neden olan arama motorunun değişikliği tanımlaması, karmaşık bir algoritma ile yarışmakta olan web sitelerin birbirine göre ziyaretçi sayısı, siteye giriş yapanların kalma süreleri ve doğal bir site akışına sahip olma gibi farklı nedenlerle uzun bir süre içerisinde değerlendirme yapmasından kaynaklanmaktadır.

Seo Çalışma süresi; seçeceğiniz arama kelime (Anahtar Kelime) gruplarına göre 3 ile 9 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Referanslarımız hakkında bilgi veya teklif almak için 0 (532) 406 95 86 arayabilirsiniz.