Sistemlak olarak Vizyonumuz, Yenilikçi teknoloji çözümleriyle Müşterilerimiz için iş hayatlarını kolaylaştıran ve hizmet kalitelerini arttıran Web Site Tasarımları ve Bilgisayar Yazılım Hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Web Site Tasarımları ve Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Vizyonumuz
Web Site Tasarımları ve Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Vizyonumuz

Web Site Tasarımlarında Kullandığımız Teknolojiler

WordPress

PHP ve MySql programlama dilleri kullanılarak yazılmış olan açık kaynak kodlu bir CMS (Content Management System) yani içerik yönetim sistemidir.

WordPress günümüzde birçok şahıs ve firma tarafından kullanılır. Bunun sebebi sistemin hızlı olması, Google ve diğer arama motorları tarafından hızlı indeks alması, kolay geliştirilebilmesi ve açık kaynak kodlu olmasıdır.

WordPress ile Ne Tür Siteler Yapılır?

WordPress ile aklınıza gelebilecek her türlü siteyi yapabilmek gayet mümkündür. Bunun için tabii ki de tasarım ve kod bilginizin olması gerekir. İnternette günde yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği sitelerin pek çoğu WordPress altyapısına sahip web sitelerdir. Bu web sitelerine örnek olarak; blog sitelerini, oyun sitelerini, film sitelerini, çeşitli portalları ve kurumsal siteleri düşünebiliriz.

Visual Studio

Yazılım, bilgisayarın belirli bir işi veya işleri yapabilmesi için tasarlanan komutların tümüdür. Kullanım amaçlarına göre çeşitli yazılım türleri mevcuttur. Örneğin kelime işlemleri için Microsoft Word yazılım geliştirme işlemleri geliştirmek için MS Visual Studio gibi uygulamalar kullanılır. 

Visual Studio etkileşimli geliştirme ortamı görüntülemek ve kod düzenlemek ve ardından hata ayıklama, yapı ve bir uygulamayı yayımlamak için kullanılan bir ortamdır.
Visual Studio, Windows ve Mac için kullanılabilir. Bu makale Windows için Visual Studio 2017 odaklıdır. IDE temel özellikleri sunar. Visual Studio ile yapabileceğiniz bazı şeyleri size rehberlik basit bir proje oluşturma, IntelliSense kodlama Yardımı olarak kullanma ve bir uygulama program yürütme sırasında bir değişkenin değerini görmek için hata ayıklama dahildir.