Web Sitesi Tasarımı ve Kurulumda Büyük Kampanya!

Aşağıda Sunduğumuz Tüm Özellikler – Sadece 499 TL ve Dilerseniz 499 TL  5 Taksit İle Ödeme İmkanı

MOBİL UYUMLU
Ziyaretçilerinizin sitenizde rahat gezinebilmesi ve arama motorlarında üst planda yer almak adına sitenizi Mobil’e duyarlı olması gerekmektedir.
Tüm mobil cihazlar için uyumlu olan ve optimize edilen bootstrap teknolojisi bulunmaktadır.
RETİNA EKRAN
Şık kullanıcı deneyimi için Paralaks kaydırma, keskin görüntü ve metin çözünürlüğünün yanı sıra renkleri de daha canlı hale getirir.
Ayrıca kullanılan grafik tasarımlarınızı daha çarpıcı hale getirerek görsel içeriklerinizi farklılaştırır.
SINIRSIZ E-MAIL HESABI
Kurumsal kimliğinizi bir adım daha ön plana çıkaracak size özel “isim@alandı.com” örneğinde olduğu gibi mail hesaplarınızı tanımlıyoruz. 
Sınırsız sayıda size, kurumunuza ve çalışanlarınıza özel “isim@alandı.com” e-mail hesaplarınızı oluştuyoruz.
CANLI DESTEK

Canlı destek modülü ile Web sitenize gelen tüm ziyaretçileriniz ile anlık iletişime geçebilir kolayca etkileşim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz pek çok çeşitte incelemenizi sağlayan Web site trafik raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.

%100 SEO UYUMLU
Google, Yandex, Bing gibi tüm arama motorlarında öne çıkmanız için gereken her şey altyapımızda bulunuyor.Ayrıca web sitenizin ilk optimizasyonunu yapılarak, Seo başlangıç temelleri hazır halde teslim ediyoruz.
DOMAIN ve HOSTING
Domain ve Hosting ücretinin ilk yılı hediye.
Tam kurulum garantisi veriyoruz.
Dolayısıyla fiyat teklifimizin dışında herhangi bir sürpriz ödeme ile karşılaşmıyorsunuz.
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
SSL SERTİFİKASI
SSL Sertifikası ile siteniz daha profesyonel görünürken, tüm verilerinizi şifreleyerek saldırılara karşı koruma sağlar. Google’ın PageRank algoritmasında SSL’i katmasından dolayı SSL’e sahip bir web sitesi Google Arama’sında SSL’i bulunmayan web sitesinden daha yüksek sıralanmaktadır.
AYLIK BİLGİLENDİRME
Düzenli olarak her ay size Web Sitenizin sıralama durumu, güncel performansı hakkında bilgi ve önerilerde bulunuyoruz.
Dilerseniz ekstra Profesyonel Seo Optimizasyonlu içeriklerinizi üretiyoruz.
SOSYAL MEDYA
Dilerseniz Twitter, Facebook, Instagram, Google Plus, Pinterest, Linkedin, Youtube ve Vimeo gibi sosyal medya uygulamalarında hesaplarınızı oluşturuyoruz. 
Var olan hesaplarınızın Web Siteniz ile entegrasyonunu sağlıyoruz.

Web Site Tasarımı Hakkında Merak Ettikleriniz

Yeni Türk Ticaret kanun gereği firmalar için web sitesi açma zorunluluğu getirilmiş, fakat bu zorunluluk olgusu yerine firmanızın prestiji, verimliliği saygınlığı bulunabilirliği adına bu girişimde bulunmanızı önemle öneririz. Web site tasarımı tüm firma tipleri için uygundur. (Şahıs firması, limited şirket, anonim şirket vb..) 

Çalışmamıza, bulunduğunuz bölgeye ve sektörünüze özel arama motorlarındaki, anahtar kelimelerin aylık tıklanma sayılarını araştırıyor ve rakamları sizinle paylaşıyoruz. Anahtar kelimelerin neler olduğuna, yoğunluğuna göre bilgi ve önerilerde bulunuyoruz. Rakiplerinizi araştırarak sizi farklılaştıracak olan konsepti belirliyoruz.

Kendi Kişisel veya Kurumsal Kimliğinizin, Hizmetlerinizin, Yayınlarınızın, Duyurularınızın, İlanlarınızın, İletişim Bilgilerinizin olduğu Profesyonel Web Sitesi Tasarımını 48 saat içerisinde hazırlıyor ve yayına alıyoruz.

Web siteniz yayına alındıktan sonra sizinle sürekli iletişim halinde oluyoruz. Herhangi bir sorunuz olduğunda tercih ettiğiniz iletişim yollarından biriyle bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Öncelikle firmanızın sektörel duruşunu analiz ediyor, hedef kitlenizi belirliyor ve rakip firmaları değerlendiriyoruz. Daha sonra özgün çalışmaya geçilip, bulunabilirliği en yüksek domain önerilerini yapıyoruz. Firmanıza ve sitenize göre en uygun olan Hosting'i seçiyoruz.

Tasarım ve mizanpaj uygulamaları sürecine başlıyoruz, içeriğin entegre edilmesi, maillerin açılması, iletişim formunun entegrasyonu ve ayarlanması, galeri yapısının oluşturulması, kodlamanın testi, sunum, revizyonlar, testlerden sonra ve canlı yayına alarak web sitenizi teslim ediyoruz.

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesi anlamına gelir. Arama motorlarında (Google, Yandex ve Bing) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.

Arama motoru reklamlarında Google Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır.  Peki Bu nasıl yapılır? Çeşitli web araçları kullanılarak firmanızın sektörel terimlerindeki kelimeler belirlenerek, bu kelimeler üzerinde türetimler, bu türetimlerin verimliliği, analizi ve değerliliği çeşitli araçlar ile ölçülür.

Sayfa ve meta keywordlerinde kullanılarak ve bunun gibi bir kaç profesyonel uygulamayla SEO temelleri sağlanmış olur.

Domain(Alan adı): Google ve diğer arama motorlarında, bulunurluk sağlayan ve aynı zamanda sitenin (main-URL) ismi verilen adresidir.

Hosting(web deposu): Web dosyalarının saklandığı, 24 saat yayın yapmasına izin veren server makinelerin parsellenmiş alanına verilen isim.

Web paketi: Tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz, firmalar için doğru çözüm sağlayacak ihtiyaca yönelik paketler.

Özel tasarım: Grafik tasarım mezunu sanatçılar tarafından, firmaya özel konsept çalışması ve uygulamasıdır.

Paypal, payu, sanalpos, mikro ödeme: Bunlar ödeme modülleridir, web sayfalarına entegre edilen ve ürün/hizmet bedelini müşterinizden, web üzerinden tahsil etmeye yarayan çözüm ortakları tarafından sunulan güvenli ödeme alanlarıdır.

Digital marketing: Digital ortamda yapılan hertürlü reklam faaliyetidir. Google adwords, facebook reklam yönetimi, yerel kaynaklı reklam yönetimleri, sosyal sayfalarda yönetilen reklamlar vb..

İnteraktif: Digital ortamda etkileşim yaratma olgusu.

Html, Css, Javascript, JQuery, ASP.NET, C#: Web sitelerinin yapımında ve program kodlamasında kullanılan yazılım dilleri , script dilleri.

Şablon: Tecrübeli web yazılımcıları tarafından yapılan, kurumsala uygun renkleri ve imajları kullanarak firmaya özel hazır mizanpaj seçeneklerini kullanarak sitenin tasarımıdır.